ajans02 yazılım ajans02 yazılımajans02 yazılım.com.tr

HAKKIMIZDAHakkımızdaAJANS02 Hakkında: 2010 yılında 2 kişilik ekip ve 15 m2' lik ofisimizde firmaların web tasarım ve internet reklam hizmetlerini yürütmek amacıyla hizmet vermeye başladık. 5 yılı aşkın süredir yüzlerce firmaya web tasarım , web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, google adwords, e-ticaret, marka tescili ve sosyal medya danışmanlık hizmeti verdik. Bugün 8 kişilik profesyonel ekibimiz ve 100 M2' lik Alanımızla Her geçen gün gelişen teknolojileri takip edip çalıştığımız tüm firmaların bu teknolojilerin gerisinde kalmaması için sürekli çaba sarf ettik ve etmeye devam ediyoruz. 300' den fazla kurumsal müşterimiz ile sürekli büyümeye devam ediyor ve varolan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyoruz. Bir şirketin hem web sitesini, hem marka tescilini hem de internet reklam çalışmalarını tamamen kendi bünyemizde ki ekibimiz ile yapıyoruz. Ayrıca şirketimize ait 10' un üzerinde fiziksel sunucu yüzden fazla VDS sunucu ile hosting ve mail hizmetini de kendi bünyemizde sağlıyoruz. Bu şekilde çalıştığımız firmalar tüm internet ve sanal hizmetlerini tek bir noktadan sağlamanın keyfini yaşıyorlar. Rakiplerimizden en büyük farkımız tüm hizmetleri kendi ekibimiz ile karşılayabiliyor olmamızdır.


Misyon5 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle 2010 yılında açmış olduğumuz firmamız bugüne kadar 250 üzeri web sitesi tasarlama ,güncelleme ve programlanmasında hizmet vermiştir. Uluslararası yazılım ve tasarım prensipleri doğrultusunda geliştirdiğimiz çözümlerle, müşterilerimize uzun vadeli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Sürekli yenilenen kalite ve hizmet anlayışıyla bilişim sektöründe güzel işlere imza attık atmayada devam ediyoruz.


VizyonGelişmekte olan internet teknolojilerini takip ederek, teknolojinin olanakları doğrultusunda verebildiğimiz en kaliteli hizmeti sizlere sunarak sizin amaçlarınızın gerçekleşmesine sağlıyoruz. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile güçlendirilmiş profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile "sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" ve sizin isteklerinizi fazlasıyla size geri dönüşümü sağlamaktır.


Hizmet KalitemizHer firmaya özgün, güncel ve güçlü altyapısı olan web sitesi ve firmayı yansıtan kurumsal kimlik sunmak için Skala Bilişim Danışmanlık çatısı altında, Ajans Skala'yı hayata geçirdik. Çağımızda iletişimin önemi hızla artıyor, yakalayamayan firmalar ise farkında olmadan geride kalıyor. Amacımız size bir web sitesi sunmaktan öte, pazarlama iletişimi programınızın doğru ilerlemesine destek sağlamak. Teknik gücümüzü başarılı mühendisliğimizden, yaratıcı gücümüzü tasarımlarımızdan, iletişim gücümüzü ise pazarlama uzmanlığımızdan alıyoruz. Sizi dinliyor, gelişmeleri takip ediyor, ve sahip olduğumuz güçlü ekibimizle size en iyi ürün ve hizmeti garanti ediyoruz....