Up
Bildirim Gönder ×

Sepetim ()

×

  HİZMETLER

  WEB SİTE TASARIM

  Web site tasarımı, adım adım ilerleyen ve her biri ayrı önem teşkil eden dikkatli bir süreç. Öncelikle, projedeki talepleriniz inceleniyor, bunlara göre bir yol haritası çizilip, web siteniz öncelikle zihinlerde tasarlanıyor.

  Devamı

  WEB SİTE YAZILIM

  Basit ve sade arayüzleri, birçok farklı türde dosya tipini destekleme özellikleri, resimleri web sitenizin tasarımına uygun hale getiren croplama seçenekleri gibi birçok farklı kolaylık sayesinde web sitenizi rahatça yönetebilirsiniz.

  Devamı

  E-TİCARET YAZILIMI

  En şık, en dinamik ve en büyük mağazanızı bizimle birlikte açmaya ne dersiniz? Web tasarımından, web yazılımına; grafik tasarımından, dijital pazarlamaya kadar uzanan hizmetlerimizle şirketinizin kimliğini birlikte oluşturabilir; e-ticaret sitenizi birlik

  Devamı

  GOOGLE REKLAMLARI

  Reklam için ödediğiniz paranın hızlı bir şekilde müşteri talebi olarak size geri dönmesini istemez misiniz? O halde, Google Adwords tam size göre! Google reklamlarının bütün ölçekteki şirketler için sunduğu alternatiflerden AJANS02 YAZILIM uzmanlığı ile heme

  Devamı

  SEO

  web sitenizin profesyonel SEO teknikleri ile arama motorlarında en üst sıralarda çıkmasını ve sitenize organik bir trafik akışının gerçekleştirilmesini sağlar.

  Devamı

  SOSYAL MEDYA

  Facebook ve Twitter gibi önde gelen sosyal medya araçlarının firmanız adına kullanımını sağlayarak hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı ve doğru kampanyalarla daha fazla kullanıcı elde etmenizi mümkün kılar.

  Devamı