Up
Bildirim Gönder ×

Sepetim ()

×

  E-TİCARET YAZILIMI

  E-TİCARET YAZILIMI

  En şık, en dinamik ve en büyük E-ticaret mağazanızı bizimle birlikte açmaya ne dersiniz?

  Web tasarımından, web yazılımına; grafik tasarımından, dijital pazarlamaya kadar uzanan hizmetlerimizle şirketinizin kimliğini birlikte oluşturabilir; e-ticaret sitenizi birlikte kurabiliriz.

  En şık, en dinamik ve en büyük mağazanızı bizimle birlikte açmaya ne dersiniz? Sizi AJANS02 YAZILIM’a davet ediyoruz. Web tasarımından, web yazılımına; grafik tasarımından, dijital pazarlamaya kadar uzanan hizmetlerimizle şirketinizin kimliğini birlikte oluşturabilir; e-ticaret sitenizi birlikte kurabiliriz. Profesyonel hazırlanmış bir web sitesi, SEO uyumlu içerikler, sosyal medya reklamlarının etkin kullanımı kimliğinizin bir parçasıdır. E-ticaret sitenizi özgün, istek ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde, profesyonel görünümde hazırlar; satışlarınızı artıracak dijital pazarlama süreçlerinde destek sunabiliriz.

  Teklifimiz şu: Siz işinize odaklanın; biz tüm süreçleri en profesyonel ve kaliteli şekilde, en ekonomik fiyatlarla sizin için yürütelim.

  AJANS02 YAZILIM Web Tasarımı ve Yazılımı Yapar

  Öncelikle şirketinizin hitap ettiği kitleyi inceler, sektörün ihtiyaçlarını araştırır. Sizin beklentilerinizi dinler. Ardından, müşterileriniz ile sizin aranızdaki en önemli bağı oluşturmayı sağlayacak; en anlaşılır, en basit kullanımlı ama aynı zamanda en şık ve en dinamik web sitesini hayata geçirir. Kullanıcıların sitenize daha hızlı ulaşmalarını ve sitenin arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı mümkün kılacak SEO uyumlu içerikleri yerleştirir. AJANS02 YAZILIM, profesyonel web yazılımı hizmetleri ile de sayfanızın bütün yönetimini gerçekleştirmenizi sağlar. Örneğin; sitenizi dilediğiniz zaman güncelleyebilir veya üyelik işlemlerini kontrol edebilirsiniz. Özel tasarımlar sayesinde, ziyaretçileriniz hangi cihazdan web sitenize bağlanırsa bağlansın, sayfanızı o cihaza en uygun ekran boyutunda görür.

  AJANS02 YAZILIM Dijital Pazarlama ile Şirketinizin Görünürlüğünü Artırır

  Sosyal medya reklamlarının günümüzdeki etkinliği göz ardı edilemez. AJANS02 YAZILIM, uygun fiyatlı ve etkin Google Adwords kampanyalarından yararlanmanızı sağlar. Facebook, Twitter ve Linkedin reklamları ile doğru kampanyalar oluşturarak, daha fazla kişiye ulaşmanıza olanak tanır. Bu sayede hem marka bilinirliğiniz artar hem de gerek internet üzerindeki gerek yerel satışlarınız yükselir. Bunun yanı sıra; kısaca SEO olarak anılan Arama Motoru Optimizasyonu uygulamaları ile rakiplerinizin bir adım önünde konumlanmanızı sağlar. Dilerseniz; sayfanıza ekleyebileceğiniz şık ve dinamik bir şirket logosunu özel grafik tasarımlarla sizin için oluşturur.

  Siz şirketinizi kurun, gerisini AJANS02 YAZILIM’a bırakın.